Comic-Con - Twilight panel..

25. července 2008 v 15:16 | JaniCZka |  Behind
Aloha. Na Comic Con se toho děje hodně. EDIT budu dělat během dne.. Pokud chcete víc informací tak jděte na Intoxicated, tady to stále aktualizují..
Jediný co jsem stačila shlídnotu byla scéna z baletního studia.. Tu sem hodim.
(nebo rovnou na YouTubku TU!!)
Video má čas 3:34.. Takze luxus.. Jen je špatná kvalita..
...
EDIT 2

Nu.. Tak jsem vám ukázala plakáty v "lidské" velikosti... Taky Trading Cards... Chvíli jsem sledovala taky Twilight panel.. Hodím sem nějaká videa.. Ale předem chci upozornit, že fanoušky (resp. fanynky) dokážou udělat pěknej hluk..
Tady vidíte, kdo se všechno zúčastnil Twilight panelu.. (režisérka - Catherine Hardwické, spisovatelka - Stephenie Meyer, a herci - Robert Pattinson, Kirsten Steward, Edim Gatherim, Rachelle LaFevre, Edi Gathegi a Taylor Lautner)
A tady samostatný záznam.. (kvalita hrozná a jekot trhající uši) PART I, PART II, PART III a PART IV ... Docela jsem se i bavila, když jsem tomu rozumněla přes ten hluk..
...
Taky se všude objevují rozhovory... Např... MTV, ET online, LA Times.. Pak nějaký záznamy v mp3.. Je toho hodně co jsem toho našla..
..
Tak a TU! jsou samotné fotografie z Twilight panelu..
Doufám, že jsem přinesla aspoň nějaký informace... Kdyby se ještě něco šustlo tak přidám edit.. Ale více méně všechno je už na zmiňovaném odkaze na začátku (Intoxicated)...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
QUICK LINK:
-my personal web page ^^

- fanstránka o talentované herečce NIKKI REED