Robert Pattinson as Edward Cullen

12. července 2008 v 23:37 | JaniCZka


13. květen 1986, Londýn
Milovník a skladatel hudby. Hraje na klavír a kytaru. Zkusil modeling, avšak v patnácti letech poprvé dostal roli v Macbethovi, Anything Goes.. Určitě ho všichni znáte z Harryho Pottera: Ohnivý pohár... (postava Cedrika Diggoryho). V roce 2008 hrál ve filmech: How to be nebo Little Ashes (Salvador Dalí)

Můj názor? ... Chvíli jsem byla proti (ostatně asi jako většina), ale zbožňuji ho jako Edwarda - jeho pohledy jsou.. prostě hmm-mm-m!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucinia Lucinia | 22. července 2008 v 0:00 | Reagovat

heh..oops..XD přesně můj názor

2 Ej_Bej Ej_Bej | 30. prosince 2008 v 2:46 | Reagovat

Jak řekla režisérka Catherine " Existuje vůbec někdo, kdo má dokonale ostře řezané rysy, pronikavé oči a smyslné rty? Ano, je to Robert Pattinson! " Klaním se, ale nemyslím si, že pro tak talentovaného herce jsou "vřeštící" fanynky to pravé. Polovina děvčat s různých zemích se spíše dívá na krásu a né na talent, já se přiznám, že se koukám na oboje a proto mě už dříve zaujal ve filmu o Harrym Potterovi. Lepšího Edwarda si nikdo nemohl přát, ale jak říkala autorka blogu i já si řekla na první pohled "Ježíši, proč ten film trestáš? " Nevěřila jsem že to zahraje, protože při čtení knihy jsem mohla zjistit, že Edward má povahu záhadného, romantické a namyšleného upíra a Rob mi do takové kategorii prostě neseděl, ale po zhlédnutí filmu "excelent", aplaus, už se těším na film Little Ashes, kde se nejedná zas tak o krásu, ale o charakter, ale stejně na něj jednou skočím a přilepím se na něj sekundovým lepidlem a zásahovka mě potom bude muset odlepit xD . A poslední věc, kterou bych chtěla podotknout je že jednou to dotáhne určitě na Oscara, ale na to má ještě opravdu "mnoho" času, ale opravdu mnoho času, protože vždy se dá něco zdokonalovat.

3 BlaZinQa BlaZinQa | Web | 11. ledna 2009 v 3:40 | Reagovat

ou, kDyž jSEM se dosLechLa, že buDe hrát eDWarda, nemohLa jSeM se dočKat, pROtože ho zbožňuJU a věD2La jSEM, že nezKLame♥neJvíc heREc♥miLujůů!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
QUICK LINK:
-my personal web page ^^

- fanstránka o talentované herečce NIKKI REED