NEWS .. z časopisů

11. srpna 2008 v 23:42 | JaniCZka |  Breaking Dawn
!!! Odkazy obsahují především SPOILERY !!!
Konečně jsem pročetla a prolezla různý weby věnovaný Twilight serii za dobu, když jsem tu nebyla....
Tento obrázek Kristen Stewart (Bella) je scan ze článku, který je níže..
TADY je přeložený rozhovor s Kristen z Comic Conu. (Je to z časopisu Premiere a přeložila Kubi z Intoxicated)
Všechny odkazy jsou především články o Breaking Dawn. A jsou vysoce SPOILEROIDNÍ! Tudíž, kdo nechce nic vědět, tak ať nepokračuje.

....
Varovala jsem vás!
Tak začnu třeba s články, které vyšly v Entertainment Weekly SCAN jedna a SCAN dvě ... Pokud budete chtít volnej překlad, tak písněte do komentů.. To bych zvládla
Další článek je z časopisu Grazia TADY jenom článek a ZDE i s obrázky... Titulek zní Stephenie Meyer: The new JK Rowling?
Jenom k tomu názvu...Nedá mi to - musím připojit svůj názor.. Tak teda. Absolutně se to nedá porovnat. Sice obě píšou o vymyšlených bytostech,.. ale JKR - kouzelnický svět - uplně vymyšlenej a SM - bytosti - upíři. A každá má vlastní kouzlo SMeyerová píše spíš romantiku a o charaktery postav za to Rowla je na akční boje mezi těma kouzelíkama v jejich světě!.. Ale říkám je to můj subjektivní názor...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radusha Radusha | 2. ledna 2009 v 20:49 | Reagovat

Mám skoro stejný názor na JKR....řekla bych to asi tak, že JKR zasadila normálního kluka do mýtického světa a čekala do bude dál jak začne být kouzelníkem a tak...zatímco SM to udělala fikaněji...strčila mýtus do reálného světa a všechnu svou fantazii zapojila do toho jak se ti upíři asi musí chovat aby zůstali skryti...JKR mohla perlit svou fantazií, ale není tam skoro nic opravdového...SM udělala opravdovost...to je její velké plus!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
QUICK LINK:
-my personal web page ^^

- fanstránka o talentované herečce NIKKI REED