Srpen 2009

Shrnutí Comic Conu - San Diego 2009

24. srpna 2009 v 14:38 | JaniCZka |  ComicCon09
Myslím, že prozatím to bude všechno :) Rozhovorů, videí, fotek, křičejících fanynek (au, moje uši) mraky, spousta... Jak už napovídá titulek, jedná se o shrnutí :) a komentář z mého pohledu... ha-ha-ha

2x Larry - MTV videa - Comic Con edition 09

22. srpna 2009 v 8:00 | JaniCZka |  ComicCon09


Larry: Když se ptají Roberta, zmiňuje halucinace. Ty s tím souhlasíš? Nebo to bude takový andělíček, který ti létá nad hlavou, jak to bude?

Kristen: V knize ho slyší... slyší jeho hlas a vy nevíte, jestli nemá nějakou zvláštní schopnost, jako mají ostatní, nebo si to jen přestavuje. Ona si sama myslí, že šílí. A my potřebujeme více Roba... z jakéhokoliv důvodu... je to efektivnější, když ho uvidí.. Když ho vidí má nával adrenalinu. On je pro ní jako rozum.. vždycky jí zachrání a co se mi na tom líbí je to, že je to ve skutečnosti obráceně, ona je skutečná hrdinka. Přesně tak to je.
.....


Larry: Je to rok, co vyšel Twilight, ale chemie mezi tebou a Robem je legendární. A teď je na vás dvou nátlak v rámci toho, abyste vytvořili podobný spád věcí. (Kristen se vrhne na Taylora :D) Jak těžké to bylo udělat celou tu "záležitost s Robem" znovu od začátku, ale někým zcela novým?
Taylor: Ono to není těžké, když pracujete extrémně talentovanou herečkou a opravdu dobře spolu vycházíme, je to zábava. Na natáčení jsme se vážně bavilli.
Kristen: Hlavně je to úplně jiný vztah.
Larry: Je takový hravější, že?
Kristen: Jo. Je to sranda. Vztah Belly a Edwarda je jiný (vážný).
Taylor: Je to napjaté.
Kristen: JAcob jí dovedl vytáhnout, ona tam doslova umře, prostě skončí. A jediný, kdo jí z toho dokáže vytáhnout je on.NM panel - otázky fanoušků

21. srpna 2009 v 8:00 | JaniCZka |  ComicCon09
Předem chci říct, že je to MŮJ překlad a výslovně ZAKAZUJI jakékoliv kopírování (což patří ke všem článkům z Comic conu) - jestli to někde objevím budu FAKT zlá... V celku jsou to hrnutí otázek a odpovědí ;)
! Upozornění: Slečny fanynky jsou velice, ale VELICE hlučné... !
...
Přivítání režiséra a herců (Ashley, Kristen, Taylor, Rob)... Bouřlivý řev a výkřiky I love you!...
Chris (režisér) se na fanoušky těšil a na spolupráci s herci taky. Knížky si přečetl až po filmu a viděl v tom hlubokou lásku, zlomené srdce, velké city. Hodněkrát dostal košem, a proto chápal Bellu.

Taylor: Jacob se mění jak fyzicky tak emocionálně. Po Twilight mě čekalo hodně práce. Makal jsem na svém těle. Nebylo to lehké.

Otázka:Jakou část sebe samé jsi vložila do postavy, aby byla věrně zobrazená?
Ashley: Alice je celkem dost optimistická, pozitivní, je zábava jí hrát. Má velké pouto k rodině, což mám taky, takže toho rozhodně využívám.
To samé na Taylora...
Taylor: ... jsem monstrum.
Kristen: Nejsi...
Taylor: Jasně..
Moderátor: Robe?
Robert: Hmm... Chrisi, co si myslíš ty, jsem podobný své postavě?
Chris: Všiml jsem si, že jsi chladný na dotek a tvá kůže je jako mramor. Když vyjde slunce.. Záříš jako diamant..
Robert: Jo, vypadám jako on.. trochu :D

Otázka moderátora: Chrisi, co byla pro tebe největší výzva? Scéna, moment...
Chris: Na tomhle je hodně výzev. Vlkodlaci, výlet do Itálie, technické věci.. Vlci budou vypadat skvěle. Natáčení v Itálii byla strašně velká výzva, protože všichni věděli, že budeme v Montepulcianu. Tam kde byly kamery, byly stovky fanoušků. Bylo to obtížné, ale také zajímavé a místy vtipné.

Otázka pro všechny: Nejvtipnější zážitek z natáčení?
Chris: Myslím, že koukat na mě je nejvtipnější, když chodím po place.
Taylor: S tou tvojí holí?
Chris: Jo, protože jsme točili hodně scén v lese, byl jsem jako Gandalf...
Kristen: Mě se líbilo tvoje oblečení. Měl jsi na sobě šest různých triček, místo toho, aby sis vzal svetr.
Chris: Zpočátku jsem říkal, že Kristen a Taylor zmrznou, tak jsem jim chtěl ukázat, že s nima držím za jedno... Byla mi zima, tak jsem na sebe navlíkl víc vrstev...

.. achjo... ještě 3 videa.. Je toho fakt hodně a nemá cenu abych to překládala znovu já sama (strávila bych na tom asi zbytek života), ke všemu mrtě vřískaj, takže šup na Intox - sjeďte dolů a je to tam :)

NM panel: Tiskovka pro novináře (poskytl Fearnet) - part 3

20. srpna 2009 v 8:00 | JaniCZka |  ComicCon09
Předem chci říct, že je to MŮJ překlad a výslovně ZAKAZUJI jakékoliv kopírování (což patří ke všem článkům z Comic conu) - jestli to někde objevím budu FAKT zlá... V celku jsou to hrnutí otázek a odpovědí ;)
Otázka: Série má čtyři knihy, která z nih se vá jako čtenáře nejvíc dotkla? Která je vaše oblíbená?
Taylor: Eclipse, na tu se těším. Je tam víc akce. Twilight představuje začátek jejich vztahu, New Moon přátelství Belly a Jacoba, ale v Eclipse jsou všichni tři spolu a my dva (ukazuje na Roba) se nažíme být přáteli, snažíme se ji ochránit. Milostný trojúhelník je pro mě vrcholem srie.
Kristen: Líbí se mi New Moon, protože tam můžu zesebe ukázet nejvíc. Po New Moon je naplněná a šťastná, ale v druhé knize je nulou, ztracená. Musí se opět najít. Určitě druhý díl.
Robert: Nejoblíbenější je asi New Moon. Dívají se na něho jako na hrdinu a toho, který furt zachraňuje Bellu, a potom ho zachraňuje Bella. Ve trojce se snaží dohnat Jacoba, prostě mám radši New Moon.

Moderátor: Poslední otázky..
Otázka: NA jakou otázku už nechcete nikdy odpovídat?
Robert: Jaké je líbat Taylora
Taylor: Abych zavrčel. (pozn. jak se snaží mluvit vážně, úžasný! :) ..To je pro fanoušky - prosím vás, neptejte se mě abych vrčel.
Kristen: (přemýšlí) Mě se můžete zeptat na cokoliv.
Robert: Máte to s ní jednoduché.

Nějaký muž: Tak tohle bude na blozích.
Kristen: Vím...

Otázka: Když už jsme osobní. Pro Kristen a Roberta. Mezi vámi je na place úžasná chemie, je mezi vámi i něco mimo natáčení
(rozruch)
Kristen: To si snad ze mě děláte srandu?!

Moderátorka: Mluvili jsme o tom, že žádné osobní otázky.. Další
Otázka: Četl jsi knihu Midnight Sun, kerá vyráví příběh z pohledu Edwarda?
Robert: Ano, ale to je spíš o vztahu ve Twilight. Kvůli New Moon jsem toho moc nečetl..

Otázka: Bude v New Moon nějaká tvoje hudba?
Robert: Ne...

.. uf, to by bylo vše :) Docela mi to dalo zabrat :D Ale byly to kvalitní otázky, že :)

NM panel: Tiskovka pro novináře (poskytl Fearnet) - part 2

19. srpna 2009 v 8:00 | JaniCZka |  ComicCon09
Předem chci říct, že je to MŮJ překlad a výslovně ZAKAZUJI jakékoliv kopírování (což patří ke všem článkům z Comic conu) - jestli to někde objevím budu FAKT zlá... V celku jsou to hrnutí otázek a odpovědí ;)
Otázka: Je vidět, že je hodně fanoušků zklamaných, že nejsi často v New Moon. Jak jste to vyřešili?
Kristen: On tam hraje..
Robert: Nebudete zklamaní. Viděl jsem ukázku, která se tu bude promítat...
Kristen: Když neodejde, nebude vám chybět. A o tom je ten film - temné, prázdné místo, které zůstane po Edwardovi.
Taylor: Kdyby neodešel, tak by nám velmi chyběl. Je jen skromný..

Otázka: Oblíbená scéna, kterou jste natáčeli?
Taylor: Mám rád akční scény, protože jsem si je při natáčení užil.
Kristen: Dělá salta a tak podobně.
Taylor: Moje nejoblíbenější scéna byla opravdu taková malá. Trochu roztomilá. Je to scéa, kdy se loučím s belou u dveří a jdu bojovat do lesů, ona má strach a bojí se o mě. Myslel jsem, že to je roztomilý. Mám rád jejich "rozchodovou" scénu.
Kristen: Jo, to je taky moje oblíbená. Říkáme jí "rozchodová", protože jí říká, že se nemůžou přátelit, že se přeměnuje ve vlka. říká: "Jestli se ke mě budeš takhle chovat, zabiješ mě."

Moderáto: Robe, tvoje oblíbená scéna?
Robert: Myslím, že to je moje rozchodová scéna. doufám, že to dodá jejich vztahu více vrstev než v Twilight. Je to dlouhý dialog než byl v prvním filmu. Zajímavý okamžik, který úplně překročí hranice a dá filmu fantastický nádech.

... pokračován - ZDE part 3 ...

NM panel: Tiskovka pro novináře (poskytl Fearnet) - part 1

18. srpna 2009 v 8:00 | JaniCZka |  ComicCon09
Předem chci říct, že je to MŮJ překlad a výslovně ZAKAZUJI jakékoliv kopírování (což patří ke všem článkům z Comic conu) V celku jsou to hrnutí otázek a odpovědí ;)
Otázka moderátora: V knize opustíš Bellu, ale jsi stále součástí příběhu v jejích myšlenkách. Je těžké to ve filmu zobrazit. Takže jak jste to vyřešili společně s režisérem Chrisem Weitzem?
Robert: V knize je jen Edwardův hlas, ve filmu by to bylo trapné, a tak ze mě udělali halucinaci.
Kristen: Ano, objeví se v takové podobě, v jaké si ho pamatuje, ne jak skutečně vypadá.

Otázka moderátora: Taylore. Víme, že Jacob Black se ve filmu změní. Můžeš nám o tom něco říct?
Taylor: Okey. (Kristen mu zvedne ruku, abychom viděli jeho svaly) Ve Twilight jsem věděl, že Jacob projde velkou změnou. Hned jak skončilo natáčení jsem začal posilovat, měl jsem osobního trenéra, jedl hodně jídla - dobrého, samozřejmě; proteiny, jídla bez cukru... Těžce jsem pracoval, ale stálo to za to.

Otázka moderátora: Kristen. Víme, že Bellina postava se vyvíjí v druhé knize (filmu). Bylo těžší se připravit na tento film nebo na ten první?
Kristen: Nejde říct, který byl těžší. V tomto se projevují více emoce. Všichni to ví a to je ten rozdíl. Jsou tu opravdu silné emoce, vypjaté momenty. Dá se říct, že byl maniodepresivní. V přípravě nebyl mezi filmy žádný rozdíl. Více jsem musela přemýšlet, musela jsem dospět. Ona zestárla. Musí přijmout víc věcí.

Moderátor: Teď dáme prostor pro vaše otázky.
Otázka: Můžete říct, jak se změnily vaše životy od minulého léta?
Robert: Nevím, můj život se nezměnil - uvnitř jsem stále stejný. Když jdu po ulici, častěji se dívám dolů, ale...
Kristen: Proč?
Robert: (chytá se za krkem) Mám problémy s krkem. - smích - Nikdo z nás nečekal, že to bude tak velké a celá série se neustále zvětšuje a zvětšuje. (Taylor přikyvuje) Comic Con nám otevřel oči, nabírá to obrovské rozměry a je zajímavé se s tím srovnat.
Kristen: Jo, pravda.
Taloyr: Dálší věc, která se hodně změnila, je můj pracovní rozvrh. Jsem vytížený propagací a dalšími projekty. Nikdo z nás to nečekal, je to šílené.
Kristen: Ostříhala jsem si vlasy.

Otázka: Chci se zeptat zda jste viděli všechny fanoušky venku, jaké jsou plusy a mínusy takové popularity?
Kristen: Tohle je určité plus. Viděli z filmu pár scén a líbily se. Těším se, že lidé uvidí něco z filmu. Je těžké zvyknout si na takový dav, ale myslím, že to je dobré.
Taylor: Tohle je příležitost poděkovat fanouškům za všechno, co pro Twilight udělali! Jsme vděční. Je to fajn.
Robert: Takže já mám říct ty mínsuy? Nevím, myslím, že to je pro mě stále čerstvé. Nevím, co by byl mínus. Lidé mě poznávají, ale není to zase tak špatné.

... pokračování ZDE - part 2 ...

EW Comic - Con 2009 photoshoot

16. srpna 2009 v 8:00 | JaniCZka |  Photos
Tak jako každý rok má Entertainment Weekly portréty z Comic conu... Pro EW pózovali Kellan Nikki, Rachel, Jamie, Kristen, Rob, Ashley, Taylor...

Cast na Comic Conu 09

14. srpna 2009 v 8:00 | JaniCZka |  ComicCon09
New Moon panel proběhl 23. 7. a zúčastnili se ho: Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner, Ashley Greene a režisér filmu Chris Weitz.
Také v tamějším kině (divadle, nejsem si jista) proběhlo znovu promítání Twilight, kde se objevila už větší skupinka herců... Zúčastnili se ho Robert, Ashley, Anna Kendrick (Jessica), Christian Serratos (Angela), Justin Chon (Eric), Mike Welch (Mike).
Na letošním Comic Conu v San Diegu proběhly dvě tiskovky, v jedné pro novináře a v druhé se ptali fanoušci. Oproti minulému roku pořadatelé zakázali osobní otázky na herce, ale stejně se nějaký novinář zeptal, ale o tom v jiném článku. ;)
Na CC se také promítaly dvě zbrusu nové scény z New Moon..
A na závěr: Melissa Rosenberg a Jamie Campbell Bower byli na CC taky, ale ne za New Moon :) - pro pořádek

P.S.: Videí je opravdu hodně moc. Rozhovorů ještě více a křičících fanynek maximum. Budu se snažit vybrat to nejlepší :)

Rozloučení: 12. - 23. srpna

11. srpna 2009 v 20:32 | JaniCZka |  blog & me
Ahoj! *mává*
Loučím se s vámi na více jak 10 dnů! Zítra ráno v 12:25 odlétám do Číny! (Ne, nedělám si srandu, vážně letím k šikmoočkům do Pekingu) .. No... Abyste se mi tady na blogu nenudili, mám tu pro vás novou kapitolku Vzpomínek - XV. Sen jako skrytá hrozba a ještě (ano - dala jsem si tu práci :-P) ve dnech 14., 16., 18., 19., 20., 21., 22. máte přednastavené články vždy na 08:00 hodinu :)
(S)mějte se a 再见 (caj ťien) JaniCZka

Chapter XV. - Sen jako skrytá hrozba

9. srpna 2009 v 15:48 | JaniCZka |  Vzpomínky bolí
Ano, čtete správně 15. kapitolka ke Vzpomínkám!Zrak Vás nešálí :) Všem jedenácti, kteří jste chtěli napsat avízo na novou kapitolku, jsem rozeslala. Snad to přišlo ;) .. ale zklamu vás. V této kapitole se vážně nic neděje.. Možná tak sen je trochu akčnější, ale fakt se nic nevyřeší :) Vyrobila jsem také nový úvodní obrázek (celkem jich mám už pět :D )
No... Teď už hurá na kapitolku...
Komentáře potěší ♥ JaniCZka

Děkuji za 60.000 návštěv!

7. srpna 2009 v 18:28 | JaniCZka |  Thank you for...
Děkuji.. Vážně.. Nechápu, co sem vůbec lezete, když tu nic nepřibývá :D ... Obdiv, děkuji, i když jste tu třeba i omylem :)

... Klidně si na mě i v komentářích postěžujte, beru kritiku i nápady.. :) JaniCZka

LnPp - 6. kapitola - Bello, musím ti říct, co jsem zač.

6. srpna 2009 v 10:17 | JaniCZka |  laskanaprvnipohledbypapaya
Šestá (a zatím poslední zveřejněná) kapitolka povídky láska na první pohled, kterou sepsala papaya.
...
Seděli jsme v autě a já zapnul topení, bylo už 22.00 a to už bývá zima, tedy lidem.
"Víš, Bello, musím ti něco říct, je to těžké, ale musím ti to říct." Byl jsem strašně nervózní už před schůzkou, ale teď, nevěděl jsem čím začít, aby to Bellu nevyděsilo.
"Já ti taky musím něco říct, nebo spíš se tě na něco zeptat, ale bojím se, že se na mě naštveš a už se mnou nebudeš chtít mluvit." No super, alespoň budu mít ještě trochu času na rozmyšlenou.
"Tak začni první." Dodal jsem jí odvahy.
"No víš, všimla jsem si určitých věcí." No tak to jsem možná měl začít první.

LnPp - 5. kapitola - Den D, Hodina H (papaya)

6. srpna 2009 v 10:14 | JaniCZka |  laskanaprvnipohledbypapaya
5. kapitola - láska na první pohled - papaya
...
"Neboj se, Edwarde, všechno určitě dobře dopadne." Uklidňovala mě Alice, byl jsem totiž nervózní. Totiž pochopte, nikdy jsem na rande nikoho nepozval. Už je čas, abys vyjel. Upozornila mě Esme v myšlenkách. Aby nemusela čekat, synu.
Esme měla pravdu, nebylo by dobré přijet pozdě.

LnPp - 4. kapitola - To je dobrý nápad, Edwarde (papaya)

6. srpna 2009 v 10:09 | JaniCZka |  laskanaprvnipohledbypapaya
4. kapitola - láska na první pohled - papaya
...
Dnes je pátek a já se nemohl dočkat našeho setkání. Tedy trávím u ní každou noc, ale když se na mě usměje je mi to milejší.
Dnes jsem chtěl zahájit další krok, chci se jí zeptat na něco ohledně její nemoci, ale ve škole raději ne. hmmm. Pozvu ji někam na večeři nebo procházku nebo něco takového.
To je dobrý nápad Edwarde, vem ji do Port Angeles a potom ji vyzpovídej v autě. Odpověděla mi v myšlenkách Alice, která prošla okolo mě.


LnPp - 3. kapitola - Nejprve se lépe seznámíme, potom vyklopím pravdu (papaya)

6. srpna 2009 v 9:35 | JaniCZka |  laskanaprvnipohledbypapaya
3. část povídky láska na první pohled, kterou sepsala papaya
...
V noci jsem se byl podívat na Bellu, jestli jí už je lépe. Srdce tlouklo ve správném rytmu, oddychovala pravidelně, takže zřejmě ano. Kdybych neměl srdce studené a nehybné určitě by se zahřálo radostí nad tímto zjištěním.

LnPp - 2. kapitola - Společný oběd, krutá pravda (papaya)

6. srpna 2009 v 9:23 | JaniCZka |  laskanaprvnipohledbypapaya
Abyste dlouho nečekali, přináším další kapitolu od papayi, která nese jméno láska na první pohled.
...
Čekal jsem na parkovišti, abych ji znovu uviděl. Je tak krásná. Přijela takovým starým ojetým náklaďáčkem. Divím se, že to vůbec jezdí.
................

LnPp - 1. kapitola - Edward se poprvé zamiloval (papaya)

5. srpna 2009 v 23:03 | JaniCZka |  laskanaprvnipohledbypapaya
Přináším první kapitolu zbrusu nové povídky od slečny pod přezdívkou papaya. Užijte si ji :) Její název je láska na první pohled...
...
"Edwarde, no tak, hni sebou nebo přijedeme pozdě," křičela Alice z haly. Kouknul jsem se na hodiny a opravdu měl bych sebou hodit nebo přijdeme pozdě. Jenže mě se do té školy tak nechce, přece jen dnes nastupuje ta nová holka, dcera Charlieho Swana, chtěl bych se podívat, jak vypadá jen tak ze zvědavosti.
"Už jdu Alice." Hoří netrpělivostí, jak jinak, viděla ji přicházet, ale ne tak úplně. Viděla někoho nového, ale neviděla tvář, proto ta zvědavost.
...........

Sliby a omluvy

2. srpna 2009 v 11:02 | JaniCZka |  blog & me
Ahoj,
než si začnete myslet, že jsem s blogem sekla, tak se hlásím. Červenec utekl jako voda a já nic nového nestihla (a to jsem měla TAKOVE plany :D)...
Než na mě začnete křičet kvůli Vzpomínkám, tak se ospravedlňuju, protože mi spadly Okna a musela jsem OS reinstalovat..
A sliby, či plány?
Řeknu to asi takhle.. Projížděla jsem všechny věci kolem Comic Conu, který se konal v San Diegu (jako minulý rok) a rozhodla se, že založím novou rubriku Comic Con 2009 :)
Dále.. Jedna slečna mi poslala svojí tvorbu (jedná se o kapitolovku) tak jí postupně zveřejním. TAk.. co ještě..
Chci MOC poděkovat, že můj blog stále navštěvujete a zanecháváte komentáře.. Díky návštěvníci zlatí moji a i spřáteleným stránkám děkuji za podporu!!! JaniCZka
QUICK LINK:
-my personal web page ^^

- fanstránka o talentované herečce NIKKI REED