Prosinec 2009

Frázovité, tak trochu smutné "jsem zpět"

28. prosince 2009 v 11:40 | JaniCZka |  blog & me

Tak jako na mojí eternal-destiny.ic sem napíši, že ode mě nečekejte žádný hloubavý nebo sentimentální článek s omluvnými frázemi, protože víte, že to mi nikdy nešlo a nepůjde a nezvládám to... Tečka :)

Ale, chtěla bych PODĚKOVAT za to, že jste sem někteří zabloudili za ty dlouhé dny a měsíce neaktivity. Sice nezanechali koment, ale v toplistu to bylo vidět. :)

Článek tu bude do konce roku (že nám těch dní zbejvá hodně :D, že) a pak...? Očekávejte nový layout, nové články.. Prostě budu zpět...

Jo a poslední věc. Asi jsem měla tímto článek začít, protože pro mě je to nejdůležitější... Je přehršle moc blogů, ale s nekvalitními a často mylnými fakty. Ale pozor! Neříkám, že můj blog je nějakej světobornej, ale štve mě to. Vážně.. Nějaký pixelkově glitterovaný blogy. Prosim Vás, kde to jsme?! Dobře, každý vnímáme jinak a stejně si tohle málokdo, jestli vůbec někdo, přečte, ale napsala jsem to.. Šmitec

Nakonec ani smutně končit nebudu... přeji Vám krásný zbytek roku, splněná přání a tak... A od prvního 2010! Jsem tu i s nově otevřeným blogem! :)

A třeba společně posuneme blog o stupeň výš - JaniCZka :)
QUICK LINK:
-my personal web page ^^

- fanstránka o talentované herečce NIKKI REED